Lista zgłoszonych drużyn do rozgrywek PPN Świdnica

Klasa B:

  1. LKS Gola Świdnicka
  2. LKS Bystrzyca Górna II
  3. Płomień Dobromierz
  4. Karolina Jaworzyna Śląska II
  5. Sudety Kątki
  6. Gryf Burkatów
  7. Nysa Kłaczyna
  8. Błyskawica Kalno
  9. Huragan Olszany
  10. Bielawianka Bielawa II
  11. Zgoda Grodziszcze
  12. LKS Piotrowice Świdnickie
  13. Grom Panków
  14. Tęcza Bolesławice
  15. Sparta Ostroszowice
  16. Sokół Kostrza
  17. Zieloni Mrowiny
  18. LKS Mościsko
  19. Flamenco Zebrzydów
  20. Płomień Sokolniki
  21. Orzeł Witoszów Dolny
  22. Zryw Łażany
  23. Koliber Uciechów
  24. Górnik Wałbrzych II
  25. Zagłębie Wałbrzych
  26. MKS Szczawno Zdrój II
  27. Błękitni Owiesno

Klasa Terenowa Juniora Starszego:

  1. Kłos Lutomia
  2. Victoria Świebodzice
  3. Zjednoczeni Żarów
  4. Zieloni Mrowiny

Klasa Terenowa Juniora  Młodszego:

  1. LKS Bystrzyca Górna
  2. Victoria Świebodzice
  3. Roztocznik
  4. Bielawianka Bielawa
  5. Zjednoczeni Żarów
  6. Zieloni Łagniewniki
  7. Polonia-Stal Świdnica
  8. Orzeł Piława Dolna

Klasa Terenowa Trampkarza:

  1. Boxmet Piskorzów
  2. Karolina Jaworzyna Śląska
  3. Unia Jaroszów
  4. Granit Roztoka
  5. ULKS Kłos Lutomia
  6. Cukrownik Pszenno
  7. Herbapol Stanowice
  8. Pogoń Pieszyce

 Klasa Terenowa Młodzika

  1. LKS Bystrzyca Górna
  2. Karolina Jaworzyna Śląska
  3. Grom Witków
  4. AKS Strzegom
  5. Piławianka Piława Górna
  6. Zjednoczeni Żarów
  7. Pogoń Pieszyce
  8. Gryf Świdnica
  9. Gryf Świdnica II
  10. Polonia-Stal Świdnica
  11. Polonia-Stal Świdnica II

Klasa Terenowa Młodzika Młodszego:

  1. UKS Bielawianka Bielawa
  2. UKS Lechia Dzierżoniów

Orlik:

  1. Victoria Tuszyn
  2. Victoria Tuszyn II
  3. AP Dzierżoniów
  4. Koliber Uciechów
  5. Karolina Jaworzyna Śląska
  6. Darbor Bolesławice
  7. Czarni Sieniawka
  8. Grom Witków
  9. Błękitni Słotwina
  10. LKS Gilów
  11. UKS Bielawianka Bielawa
  12. UKS Bielawianka Bielawa II
  13. Victoria Świebodzice
  14. UKS Lechia Dzierżoniów
  15. UKS Lechia Dzierżoniów II
  16. Unia Jaorszów
  17. AKS Strzegom
  1. Piławianka Piława Górna
  2. Zjednoczeni Żarów
  3. Cukrownik Pszenno
  4. Herbapol Stanowice
  5. Polonia-Stal Świdnica
  6. Polonia-Stal Świdnica II
  7. LKS Marcinowice
  8. Wierzbianka Wierzbna
  9. UKS AP Świdnica

Żak:

  1. AP Dzierżoniów
  2. Karolina Jaworzyna Śląska
  3. Victoria Świebodzice
  4. UKS Lechia Dzierżoniów
  5. Nysa Kłaczyna
  6. Piławianka Piława Górna
  7. PUO Wiśniowa
  8. Pogoń Pieszyce
  9. Polonia-Stal Świdnica
  10. Polonia-Stal Świdnica II
  11. Polonia-Stal Świdnica III

Skrzat:

  1. AP Dzierżoniów
  2. Victoria Świebodzice
  3. UKS Lechia Dzierżoniów
  4. Venus Nowice
  5. Pogoń Pieszyce
  6. Polonia-Stal Świdnica
  7. Polonia-Stal Świdnica II

Puchar Polski PPN Świdnica:

  1. Delta Słupice
  2. PUO Wiśniowa
  3. Darbor Bolesławice
  4. Błękitni Słotwina
  5. STEP Tąpadła
  6. Roztocznik
  7. Zieloni Łagiewniki
  8. Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
  9. Wierzbianka Wierzbna
  10. Zieloni Mrowiny